Skupina historických aktivit

 
 

Skupina

Členové skupiny:

Pavel Bílý

Vedoucí skupiny. Na svoji nevyhlížejíci postavu je to veliký rváč a bojovník se kterým si není radno zahrávat. Nebojí se ujmout komických i vážných rolí.

Martin Žilka

Dal základní impuls k založení skupiny. Je udatný a neohrožený válečník, kdo se mu postaví tak musí předvídat svoji porážku.

Honza Franc

Nikdo neví odkud ho k nám vítr dovanul. Velký a silný hromotluk před kterým si musí každý dávat pozor. Málo kdo ze souboje s ním odchází v celku.


Hana Bílá

Je ta kvůli které to všechno začalo. Jako hlavní pořadatelka Dětského dne v naší obci chtěla udělat něco nového a po pár sklenkách alkoholu jsme jí kývli na to, že vytvoříme skupinu historického šermu.

Simona Hajkrová

Malá, křehká dívka, ale to je jen na první pohled. V jejím těle se skrývá ďábel, který se rád chopí zbraně a každému kdo se postaví do cesty ukáže zač je toho loket.

Zdena Bílá

Jako hlavní kostymérka je nedílnou součástí naší skupiny.

Pro ty co by měly zájem se k nám přidat
Hledáme nové bojovníky, kteří rozšíří naše řady. Nabízíme místa v začínajíci skupině historického šermu se skvělým kolektivem. Hledáme především fyzicky zdatné kluky se zapálením pro historii a historický šerm, ale příjmeme i dívky, nejlépe s okolí Konice. Trénink je dvakrát týdně, většinou pondělí a středa od 17:00 v Ochozi.
Případní zájemci nás mohou kontaktovat na e-mail: pavel.bily06@seznam.cz kde vám sdelime další informace.